Étkeztetéssel kapcsolatos tájékoztatás

Tisztelt Szülők!

Az étkezéssel kapcsolatos teendőket a gazdasági irodában kell intézni személyesen vagy az 52/570-598-as telefonszámon.

Kihúzást és behúzást legkésőbb az adott nap 7,30 és 8,00 óra között kell jelezni a fenti számon.

Fontos tudni, ha a gyermek nincs kihúzatva az étkezésből, azt az ebédet nem lehet elvinni a konyháról ételhordóban.

A gyerekek részére 3 x-i étkezést biztosít az iskola, de lehetőség van 2 x-i (tízórai – ebéd, ebéd – uzsonna), illetve csak ebéd kérésére. Csak tízórait nem lehet igényelni.

3X-i teljes étkezés ára: 510,- Ft

2X-i teljes étkezés ára (tízórai + ebéd): 410,- Ft

2X-i teljes étkezés ára (ebéd + uzsonna): 390,- Ft

Ebéd teljes ára: 290,- Ft

Térítési díj fizetésére minden hónapban 3 kijelölt nap áll rendelkezésre 8,00 – 17,00 között, melynek időpontjáról a MozaNaplóban is tájékoztatást adunk, valamint az iskolában is kiírásra kerül.

Nagyon fontos, hogy a kijelölt időpontokon kívül nincs lehetőség készpénzes fizetésre.

A térítési díjat átutalással is lehet fizetni, erről a gazdasági irodában lehet tájékoztatást kérni.

Ahol 3 vagy több gyereket nevelnek vagy a gyermek tartósbetegségéről van orvosi igazolás, azok a családok csak 50 %-os térítési díj fizetésére kötelezettek.

A kedvezmény igénybevételének feltétele, egy nyilatkozat kitöltése – kérhető a gazdasági irodában -, amit legkésőbb az esedékes térítési díj fizetéséig vissza kell juttatni.

Fontos információ, hogy amennyiben 2 hónap elmaradás (nem fizetés) keletkezik, először értesítést küldünk a tartozásról, 3 hónap elmaradás esetén a gyerek kihúzásra kerül az étkezésből mindaddig, míg nincs rendezve a tartozás.

Tisztelettel kérnénk a fentiek tudomásulvételét.

Köszönettel és áldáskívánással: Jónáné Sebők Valéria – gazdasági vezető

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.