Szép sikerek angol versenyen

A London Bridge angol nyelvi országos tesztverseny 3 fordulóból áll (válogató, selejtező/elődöntő, döntő). Ebben a tanévben a második fordulóban 235 iskola 690 hatodik, 620 hetedik évfolyamos tanulója vett részt. Iskolánkból ezen a második fordulón Bódi Lilla, Bakos Abigél, Reszegi Bence 6. a osztályos, Munkácsi Eszter, Keller Viktor 6. b osztályos és Balázs Nándor 7. osztályos tanuló adott számot tudásáról, ahol a nyelvtani ismereteken túl, a szókincs, mondattan és országismeret is megjelent. Mindannyian szépen teljesítettek, azonban az országos döntőbe, melyet május 11-én rendeztek meg Budapesten, Keller Viktor 6. b osztályos tanuló jutott tovább. A döntőn 150 tanuló közül Viktor országos 7. helyezést ért el.

Török Aliz, szaktanár

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük