Pünkösdi családi délelőtt 

A pünkösdi családi nap már hagyománnyá vált iskolánkban, intézményeinkben és a gyülekezetben. Ez a program most 2024. május 20-án valósult meg. A pünkösdi családi hétfő a leendő első osztályos tanulók, a leendő óvodások és családjai, illetve az intézményeinkben tanuló gyerekek és családjai, valamint a gyülekezet számára került megrendezésre. Az alkalmon több pedagógus kolléga is szolgált, amelyért Istennek adunk hálát. Az általános iskolából Kabainé Bőti Beáta, Dráviczki Csaba, Reszeginé Bacskai Anikó, Kánorné Szücs Zsuzsanna szánta rá idejét és erejét. A gyerekek és a szülők különböző állomásokon gyűjthettek nyomdákat a menetlevelükbe. Az állomások sikeres teljesítéséért a gyerekek vattacukrot kaptak. A vidám délelőttön 9 állomás volt, amelynek helyszínei a református templom, a református bölcsőde, a református óvoda és a református iskola voltak. A következő feladatokat oldhatták meg a gyerekek: templomi kincskereső, pünkösdi próba, kalandpálya, robot ügyességi verseny, kézműves foglalkozás, toronylátogatás. Istennek adunk hálát az örömteli programért. 

Dráviczki Csaba, hitoktató

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük