Bepillantás – adventi kézműves délután a leendő első osztályos gyermekeknek

2023. december 15-én délután Kántorné Szücs Zsuzsa és Éles Judit, leendő 1. osztályos tanító nénik ismerkedésre, adventi kézműves foglalkozásra várták az iskolánk iránt érdeklődő óvodás gyermekeket. Nagy volt az örömünk, hogy a betegségek ellenére a regisztrált óvodások több mint fele el tudott jönni erre az ünnepváró alkalomra. Néhány negyedik osztályos diákunk rövid műsorral – hangszeres zenével, verssel – köszöntötte a vendégeket, a tanító nénik pedig közös éneklésre invitálták a kicsiket. Az óvodások lelkesen vetették bele magukat a különböző tevékenységekbe, mindent szerettek volna kipróbálni. Az elkészült karácsonyi díszek mellett a tanító néniktől kapott apró ajándékok és kedves szavak bensőségessé, örömtelivé varázsolták ezt az ünnepre hangoló eseményt.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük