Szülőknek értesítés

Kedves Szülők!

Az gyermekekkel együtt mi is nagy izgalommal várjuk az első tanítási napot. Addig azonban van még néhány fontos teendőnk, melyekről szeretettel tájékoztatom Önöket.

I. TANKÖNYVOSZTÁS

Augusztusban megérkeztek a tankönyvek. Gyermekek tankönyvcsomagjait az iskola ebédlőjének udvari bejáratánál vehetik át.

A tankönyvosztás időpontja:      2022. aug. 25., 26. (csütörtök, péntek)

de. 07.30 – 12.00 óra között, du. 14.00 – 17.00 óra között

II. TANÉVNYITÓ ISTENTISZTELET

A tanévet hagyományainkhoz híven tanévnyitó istentisztelettel kezdjük a református templomban. Ez most 2022. szeptember 01-én (csütörtökön) 7.45-től az első tanítási nap első órájában fog megtörténni.

A gyermekek 7.30-kor az iskola udvarán gyülekeznek, majd osztályonként, együtt vonulunk át a templomba 7.45-re.

Az 1. osztályos gyermekek szülei és az újonnan érkezett felsőbb éves tanulók szülei részt vehetnek a tanévnyitó Istentiszteleten. Kérem, hogy az 1. a osztályos gyermekek szülei a Kossuth utca felőli, keleti oldali karzaton, az 1. b osztályos gyermekek szülei a Lelkészi Hivatal felőli, északi oldali karzaton foglaljanak helyet!

Áldáskívánással

Biró István Attila
intézményvezető

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük