Szülőknek

boy looking on a tidied desk

Tisztelt Szülők!

Gyermeket nevelni nem egyszerű feladat. Szeretnénk ebben saját tapasztalatunk, több évtizedes gyakorlatunk figyelembevételével segíteni.

A legbiztosab az ha család és az iskola ” egy követ fúj”. Vagyis összehangoltan tanítjuk a gyermekeket az együttélés közösségi szabályaira, azon szabályokra és határokra, amiket nem illik, sőt néha kifejezetten veszélyes átlépni. Keresztyén álláspont szerint pedig egymás terhét szeretetben elviselni egy igen fontos napi gyakorlat, ami empatikusabbá, elfogadóbbá tesz bennünket, szociálisan, érzelmileg érettebbé.

Kérem Önöket időnként látogassanak erre az oldalra. A neveléssel kapcsolatos érdekes, hasznos cikkeket fogunkide elhelyezni, és innen lesz elérhető a szülőknekszóló „csendes percek” cmű rovatunk terveink szerint szeptembertől, havonta.


A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.

Szülőknek

Tisztelt Szülők!

Gyermeket nevelni nem egyszerű feladat. Szeretnénk ebben saját tapasztalatunk, több évtizedes gyakorlatunk figyelembevételével segíteni.

A legbiztosab az ha család és az iskola ” egy követ fúj”. Vagyis összehangoltan tanítjuk a gyermekeket az együttélés közösségi szabályaira, azon szabályokra és határokra, amiket nem illik, sőt néha kifejezetten veszélyes átlépni. Keresztyén álláspont szerint pedig egymás terhét szeretetben elviselni egy igen fontos napi gyakorlat, ami empatikusabbá, elfogadóbbá tesz bennünket, szociálisan , érzelmileg érettebbé.

boy looking on a tidied desk
Photo by Oleksandr Pidvalnyi on Pexels.com

Kérem Önöket időnként látogassanak erre az oldalra. A neveléssel kapcsolatos érdekes, hasznos cikkeket fogunkide elhelyezni, és innen lesz elérhető a szülőknekszóló „csendes percek” cmű rovatunk terveink szerint szeptembertől.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük