Néptánc beirtkozás

Kedves Szülők!

Csak úgy mint óvodában, iskolában is van lehetőségük
néptáncolni a gyerekeknek. Ezt a kis csoportot Kiss-Varga Ágnes Néptáncpadagógus (az Aranyszalma Néptáncegyüttes művészeti vezetője) fogja vezetni. Sokan már járnak hozzá az óvodában is, így tudják majd együtt folytatni a közös „munkát”. A próbák heti 2 alkalommal lesznek. Hajdúnánás Város Önkormányzatának köszönhetően, a városban néptáncoló első és másodikos osztályosoknak a néptánc órákon való részvétel ingyenes.

Várunk mindenkit szeretettel, jókedvvel és rengeteg élménnyel!

Kérdéseikkel bátran forduljanak hozzám! 🙂

0670/4454055

Köszönettel és tisztelettel,

Márton Attila-néptáncpedagógus, „Aranysarkantyús” táncos

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük