Farsang a refisuliban

2022. február 18-án.

Ebben az évben nem a szokásos módon tartottuk meg a farsangunkat. Nem délutáni, hanem egésznapos farsang hangulatában kergettük a telet. Mindenkinek lehetősége szerint beöltözött, gyerek felnőtt egyaránt, így adtunk az érzésnek.Tizóraira mindenki csőröge fánkot kapott (köszönjük a konyha munkatársainak, nagyon finom volt).
Angyal posta üzeneteivel melengettük a lelkünket és persze a tombola sem maradhatott el rengeteg nyereménnyel. Csodaszép tavaszi napsütés fokozta a hangulatot mikor a szünetekben közösen táncoltunk az udvaron. Még az ebédlőben sem lankadtunk, a konyha dolgozói is jelmezbe bújva szolgálták fel az ebédet számunkra.

Ízelítőül itt látható egy rövid összefoglaló a mai napból:

Köszönjük a Diákpresbitérium szervező munkáját, a jelmezesek ötletes beöltözését és hatalmas jókedvet mindenkinek.

Hajdúnánási Televízió felvétele farsangunkról:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük