Eszközadományok

Kedves Szülők és Tanulóink!

kitchen table with fruits and juice
Photo by Anete Lusina on Pexels.com

Az iskolabővítés programja lehetőséget adott olyan fejlett technika szaktanterem kialakítására, amelyben helyett kapott egy minitankonyha is. A pályázati forrásból a konyhaszekrény, a főzőlap és a sütő beszerzését tudtuk csak megvalósítani, mivel a konyhasarok kialakítása utólag megfogalmazott igényünk volt. Ezért jeleztük a legutóbbi szülői értekezleten, hogy szívesen fogadunk új vagy használható konyhai eszközöket. Ezekkel az adományokkal a háztartási ismeretek konyhai, főzéstechnikai, terítés- felszolgálás részét tudjuk bemutatni, gyakorolni tanulóinkkal technika órákon, osztálybulikra készülve, ünnepi finomságok készítése közben – mindenki örömére és fejlődésére tekintettel.

Sok mindent kaptunk már, az eddigi nagylelkű adományok alább megtekinthetők.

Isten gazdag áldását kérjük lelkes, jószívű adományozó családjainkra.

Köszönettel gyermekeink, pedagógusaink nevében:

az iskola Vezetősége

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.